Карта сайта
@
Сторінка на Фейсбуці

Готовые сайты на продажу

Контекстная реклама

Контекстна реклама – це текстові оголошення, що розміщується поруч з результатом пошуку по ключових словах чи фразах, відповідно до запиту, заданим користувачем. Оплата такої реклами здійснюється за унікального відвідувача, який перейшов на ваш сайт. Тобто ви платите тільки за перехід (клік) з пошукової мережі на ваш сайт. Показ рекламних об’яв безкоштовний.

Якщо порівнювати пошукове просування (розкрутку) та контекстну рекламу, то розкрутка приводить на сайт, як правило, масового користувача, створює велику кількість відвідувань сайту. Серед великої кількості користувачів, що відвідали сайт, процент цільових заходів невеликий. А контекстна реклама, навпаки, приводить цільового користувача. Хоча й об’єм відвідувачів невеликий.

На відмінність від розкрутки, контекстна реклама має ряд переваг. Найголовніша перевага, що ви можете самостійно керувати своєю рекламною компанією: розподіляти рекламний бюджет, як вам заманеться, включати показ ваших об’яв в будь який час та припиняти показ коли завгодно. Є інструменти, які дозволяють керувати показом об’яв в залежності від часу доби та дня тижня. Ви можете обирати географію показу, змінювати тексти реклами коли завгодно. А, також, можете створити безліч об’яв!

Найкращий результат ви отримуєте від комбінування контекстної реклами та пошукової оптимізації. Реклама дає змогу постійно триматися у перших рядках результатів пошуку, а оптимізація сторінок сайту поступово піднімає рейтинг вашого сайту у пошукових системах. 

Саме велика кількість інструментів, за допомогою яких можна керувати контекстною рекламою, і є одною з головних переваг.

Але це різноманіття інколи призводить до того, що необізнаний користувач може не розібратися з інструментарієм. В такому випадку, краще довіритись тим, хто має досвід.