Карта сайта
@
Сторінка на Фейсбуці

Готовые сайты на продажу

Розробили сайт? Що далі?

Завжди після того, як сайт вже розроблено та запущено, у мене, як розробника, з’являється таке бажання, щоб розроблений мною сайт почав відразу ж працювати: приводити нових клієнтів і збільшувати обсяги продажу товарів та послуг! Очікувати, що на ваш сайт відразу ж наваляться усі цільові користувачі – безглуздо. Адже сайт, який тільки-но створений, для пошукових систем зовсім невідомий. Тому з самого початку відвідування будуть створювати тільки співробітники вашої компанії та ви самі.

Для того, щоб почати активно використовувати ресурс сайту, потрібно відразу ж починати контекстну рекламу, пошукову оптимізацію та просування сайту.

Погодьтесь, це ж приємно, коли веб-сайт, який ви розробили, не просто красивий і функціональний, а ще й реально працює! Не бовтається в Інтернеті як даремний придаток до фірми, а стає дієвим інструментом для бізнесу.

А якщо ж на ваш сайт за місяць потрапляє 10-100 користувачів (переважна кількість з яких то є гуглобот чи ще якійсь пошуковий механізм), то вважайте, що гроші викинуті даремно, тобто «на вітер».

Багато доводиться чути, мовляв, «зараз не той час», чи «ось-ось скоро почнемо рекламувати сайт», «це все тимчасово». Чи ще безліч усіляких відмовок. Але, як кажуть, нема нічого більш постійного ніж тимчасове. Проходить місяць, два три, півроку й більше. А на сайт майже ніхто не заходить, інформація на ньому не оновлюється... А вже через рік власник бізнесу каже, що той сайт взагалі не потрібен, бо не приводить клієнтів. Ось така історія.

Я ж можу навести приклади, коли замовники зробили сайт і активно їм користуються, щоб розвивати свій бізнес. Вони не чекають якогось там «зручного часу», а починають розкручувати свій сайт з першого дня, як він з’явився в Інтернеті.

Дійсно, буває, що пошукова оптимізація, а, особливо, просування у пошукових мережах, коштує набагато більше, ніж сам сайт. Але ж і обсяги продаж збільшуються. Гроші, що витрачаються на рекламу сайту, його пошукову оптимізацію та просування, стають набагато меншими у порівнянні з обсягами продажів. А ще, за рахунок того, що аудиторія вашого сайту збільшується, ви можете ще й розміщувати рекламу на своєму сайті! Й додатково на цьому заробляти.

Крім того, сайт можна перетворити на місце, де ваші замовники можуть завжди знайти корисну для себе інформацію, де вони можуть обговорювати питання, що виникають. Це ж, звичайно, додає ваги вашій компанії в очах у ваших клієнтів та партнерів.

Що робити, коли ви не маєте бажання чи можливості самостійно обслуговувати свій сайт? Пропоную обслуговування сайту. Це дасть вам ряд переваг. По-перше, вам не потрібно мати спеціального співробітника і платити йому заробітну платню. По-друге, я маю цінний досвід, якому не навчитися за пару місяців.

Отже, вирішуйте!